طراحی نمای ساختمان ویلایی شهرک غرب و تائیدیه کمیته نمای شهرداری منطقه 2 تهران

- کاربری پروژه ساختمان ویلایی با 2 طبقه مسکونی ( موقعیت اداری ) و 2 طبقه زیرزمین

- موقعیت پروژه در فاز 5 شهرک غرب خیابان سیمای ایران

- موضوع طراحی ؛ طراحی نماهای ویلا ، نورپردازی نما ، مشاوره اجرای نما و طراحی دیوار بیرونی مشرف به گذر ( خیابان سیمای ایران ) و اخذ تائیدیه کمیته نمای شهرداری منطقه 2 تهران

- طراحی نمای یک ساختمان ویلایی در شهرک غرب و در موقعیت اشاره شده طراحی نمای لوکس را می طلبد و با توجه به ضوابط کمیته نما که نماهای کلاسیک و رومی مورد تائید نمی باشد طراحی نمای مدرن در دستور کار قرار گرفت و با توجه به خواست کارفرما مصالح نما فقط از سنگ تراورتن استفاده شد. ( طراحی نمای مدرن تمام سنگ )

- برای استفاده از حداکثر ارتفاع سقف شیبدار ( تراز 10.00+ ) سقف شیبدار طراحی شد تا در اجرا فقط دور تا دور بام شیبدار باشد و در وسط بام روف گاردن اجرا گردد.

- برای تائیدیه نما در کمیته نما ( شهرداری منطقه 2 - سعادت آباد ) آلبوم کمیته نما با فرمت مصوب تهیه شد که در آن علاوه بر تصاویر 3d ( رندرها ) و نقشه های اجرایی بایستی جانمایی 3d در میان همسایه ها ، معرفی محدوده طرح و پروژه ارائه و توسط طراح مهر و امضا گردد.

طراحی نما منطقه 2 تائیدیه نما شهرداری منطقه 2

طراحی نما و تائیدیه نما شهرک غرب ، طراحی نما ویلایی منطقه 1 ، طراحی نما ویلایی منطقه 2 ، طراحی نما ویلایی منطقه 3 و گرفتن تائیدیه نما

طراحی نمای ساختمان ویلایی شهرک غرب

طراحی و تائیدیه نما شهرک غرب

 

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی نمای دفتر طراحی فراهانی روی لینک زیر کلیک نمائید.

 

نمونه کارهای طراحی نما

فراهانی / ارشد معماری / پایه 2 نظارت و طراحی معماری

09121959319 - 66122845